Зима не будет (с)

Sep. 20th, 2017 02:17 am
catissimo: (Default)
[personal profile] catissimo
Если завтра война, если враг нападет,
если темная сила нагрянет-как один человек, в хуйлостане нарот на защиту Хла и любимых чиновников встанет.

http://www.interfax.ru/russia/579748

Обреют всех.
Христоз!

Удивительно ли что в Крыму асфальтируют всего одну трассу? Угадайте с трёх раз куда она, и танки наши быстры, ведёт )

Тут говорят Жирик встретил земных богов и они ему поведали, что Хло с нами до 30 года, до самого пик ойла в РФ. А потом мол ебитесь тут как хотите. Это в принципе верно, тоже говорил, что крайний срок 2030. После этого он уйдет, если мы доживём хе хе. Только есть одна проблема, ему бы 24 год сначала пережить.
telesyk: (pic#9339618)
[personal profile] telesyk


Ещё один концепт совместного творчества итальянского ателье Carrozzeria Ghia и Chrysler. Машина таки побывала в производстве, но это была штучная серия полностью ручной сборки, изготовлено было 26 автомобилей. Индекс L6.4 в названии обозначает объём двигателя в 6.4 литра. Продавалось это люксовое купе за $13,500 - деньги немалые по тем временам в автомобильном мире Америки. Ессессно потребителями были разного рода богемные граждане типа Френка Синатры. Экземпляр на фото - №19. Год тому он ушёл с молотка Сотби за $577500. Это дешевле, конечно, чем проданный там же ранее Chrysler D'Elegance, но всё-равно впечатляет - машина-то поновее.
Все фото весьма кликабельны... )
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Боргардт Олександр Олександрович (1919 - 2002) — український науковець-фізик, есеїст, графік, перекладач, культуролог. Доктор фізико-математичних наук, професор.Олександр Олександрович Боргардт народився в родині професора біології, академіка ВАСГНІЛ О. І. Борггардта, швейцарського походження.
Дід О. Боргардта — Йоган Борггардт, потомствений зброяр з Базеля — воював на Кавказі на боці Шаміля і потрапив до російського полону, захищаючи останній оплот повстанців — аул Гуніб. Працював на телеграфній станції в Діліжані (Вірменія), де і народився батько Олександра, потім переїхав з родиною в Україну, в місто Миколаїв.
О. О. Боргардт закінчив фізико-математичний факультет Дніпропетровського університету (1945). Працював у Донецькому фізико-технічному інституті НАН України імені О. О. Галкіна й на кафедрі теоретичної фізики фізфаку Донецького національного університету.
У 1970 р. створив і завідував кафедрою біофізики фізфаку Донецького національного університету.
1999 рік.
ВСТУП
Правду кажучи, я не зустрів навіть найдемократичнішого росіянина, близької мені людини, яка б серйозно думала й визнавала, що Україна має бути незалежною державою.
Може, це усвідомлювати гірко, але це, на жаль, правда.
Я. ДашкевичВорогом № 1 Російської імперії на протязі трьох сторіч була захоплена нею Україна.
При цьому справа не обмежувалася військовим завоюванням та колоніальним підкоренням. Викорінювалися мова й культура. За 280 років російської військової окупації України проти її народу застосовувались кампанії масового терору, геноциду та штучного голоду.
Ми не станемо затруднювати себе посиланнями або доказами: все це описане, зареєстроване та документоване у великій кількості джерел, більшість яких — оприлюднена. Що завгодно з цього можна, в разі необхідності, підняти. Але, не це є метою даної праці.
Крім прямої — військової, політичної та культурної агресії, Росія вела й веде проти України широко закроєну пропагандну агресію, ціллю якої є:
1. Довести всьому світові, що жодної України взагалі немає й ніколи не було, є лише “южная окраіна Россіі”.
2. Якщо це не вийде повною мірою, то довести, принаймні, що нема й не було жодного українського народу.
3. Як не вдастся й це, то довести хоча б, що нема і не може бути жодної української культури, а значить — і української мови.
4. Коли не вийде, зірветься й попереднє, то довести хоча б те, що жалюгідна, відстала та провінційна українська культура — в жодний спосіб не порівнюється з “вєлікой русской культурой”. Втім, “вєлікой” її, крім самих росіян, здається, — ніхто й ніколи не називав.
“Вєлікой” — тільки й єдино тому, що вона — російська. Ну, пам’ятаєте, як ота жалюгідна буржуазна наука не може й порівнюватися з мічурінською біологією тільки тому, що вона — буржуазна; а та — совєцька.
Важко тут не пригадати “вєлікого русского пісатєля” Федора Гладкова, який наприкінці двадцятих ушанував своїми відвідинами одну з комун поблизу Запоріжжя. Там він, головним чином, відмовляв українських селян вживати української мови, приблизно такими словами:
Зачем возобновлять допетровскую епоху, не лучше ли бросить эту затею и использовать русскую культуру и русскую литературу для общекультурных целей?
Як бачимо, ставлення більшовиків до української мови та культури — нічим не порізнювалося від ставлення тих, кого вони з інших причин честили “царскімі сатрапамі”. Не ми, а самі росіяни поставили себе на місце наших смертельних ворогів. Не ми тут щось вибирали.
Так ось, цю останню рукавичку ми тут і піднімемо, приймемо виклик. Подивимось та подумаємо, а що ж то за дві культури, “вєлікая русская” та жалюгідна українська; подумаємо, хто тут та чого вартий. Хто великий, а хто буде й поменше. Триматися при цьому будемо лише твердих та неспірних фактів, без патріотизму або емоцій...

...Підкреслимо також, для читачів, що виросли в колі російської культури та пишаються нею, що в автора як і в інших — і на думці не було б піднімати на неї руку, якби… Якби й вона поводила себе мінімально пристойно. Якби не ота культурна агресія, якби всі ми з дитинства, зі шкільних років не чули зверхницьких російських заперечень української культури. Її всякого та всілякого повсякденного пониження та приниження, паплюження, — на користь “вєлікого русского язика”, “вєлікой русской культури”, “вєлікого русского народа” і т. п. Остогидло воно, визнаємо це, таке виссане з брудного імперського пальця “вєлічіє”.
Не ми кидали цей виклик, але ми його приймаємо. Тому й вибачайте, дорогі наші булі співвітчизники, якщо деінде від вашої імперської культури полишиться мокре місце. Тому що тим, хто здавна оселився в шкляному домі — нема чого кидатись каменями в сусідів...

А тепер — нагадаємо ще раз, щоб не було претензій, що жодного “сглажіванія углов” — далі не буде. Все, як є, дослівно — все, — буде називатися тільки своїми іменами.


1)
Завантажити:fb2.zip (539 КБ)

2)
ЧИТАТИ ОНЛАЙН:

bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)
 Читайте також новини блогосфери і просто новини за вихідні. Було багато цікавого.


Від Сяну до Дону

 Екс-генсек НАТО закликав США позитивно розглянути надання Україні озброєння
  Порошенко: Україна і США дуже далеко просунулись у переговорах щодо зброї. Президент підкреслив, що "це не просто зброя, а це є юридичним інструментом захисту української позиції".
  Сенат США виділив $500 мільйонів допомоги та санкціонував летальну зброю для України. Проект бюджетного закону на 2018 рік санкціонує надання нашій країні летального озброєння оборонного характеру.
 Бюджет-2018: витрати на оборону хочуть збільшити до 165 мільярдів

Козацького роду

 Українські консули потрапили до викраденого бандитами тербанди «фсб» 19-річного українця

За нашу свободу

 Порошенко: 10 тисяч українців віддали життя за право остаточно попрощатись із "російською імперією". 10 тисяч українців, в тому числі 2,7 тисяч українських воїнів, віддали своє життя за право Україні відновити незалежність, нагадав Порошенко.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Виталий Портников: Поклонская замедленного действия
Российский министр культуры Владимир Мединский прямо обвинил сторонников бывшего крымского «прокурора» и депутата Государственной Думы России Натальи Поклонской в дискредитации «культуры и Церкви». Это первое такое заявление высокопоставленного российского чиновника, в котором недавняя героиня «крымской весны» фактически выступает в роли покровительницы экстремистов. И оно может удивить: зачем Мединскому – столпу путинского режима – ругаться с Поклонской, одним из символов главного достижения этого режима – аннексии Крыма?
Но на самом деле ничего удивительного в этом конфликте нет. Поклонская, сама того не желая, начала играть роль «мины замедленного действия» под фундаментом отношений, существующих в российской номенклатуре. Она просто не поняла, куда попала.
Поклонская – чтобы она там о себе ни думала и в какие платки бы ни рядилась – плод украинской, а не российской политической культуры.
Различие в том, что успех в рамках украинской политической культуры, даже домайданной, предполагает инициативу – пусть и подлую.
В Украине инициативу проявляли все и всегда, а те, кто хотел выслужиться – в первую очередь.
А успех в российской политической культуре предполагает хождение строем.
Поклонская решила выйти из строя. Она поверила, что роль местной юродивой, которая будет самостоятельно выбирать себе жертв из числа деятелей культуры и страдать ради чести последнего русского императора, принесет ей успех.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)
 Читайте також новини блогосфери і просто новини за вихідні. Було багато цікавого.

Пєрєіґрал™

 Никки Хейли: Совбез ООН исчерпал возможности мирного сдерживания «Северной» Кореи. Представитель США в ООН Никки Хейли заявила в воскресенье, что Совет Безопасности исчерпал варианты сдерживания северокорейской ядерной программы. По словам Хейли, Соединенным Штатам, возможно, придется обратиться для решения проблемы к Пентагону. My two cents // Та невже щось нарешті буде? 8-) Коли представники США в ООН прямим текстом щось кажуть, це має означати, що принципове рішення вже прийнято?
  Одразу три найсильніші армії світу почали маневри біля кордону окупації терористичного угруповання «кндр». Рашистька тербанда, незважаючи на тиск з боку світового співтовариства, продовжує ракетні і ядерні випробування.
 128 держав підписали декларацію про реформування ООН My two cents // Поки що прямим текстом про усунення фашиста від права вето не йдеться.
 США розглядають можливість закриття посольства на Кубі

Read more... )
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
"Если гулять по центру Самары, то рано или поздно выйдешь на ....

Фото №35.
...лицо, часто встречающееся на самарских заборах. Видимо, по большой и чистой любви!"Отсюда:

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
К годовщине большевистского переворота «советский патриот» Алексей Учитель, сын другого «советского патриота» Ефима Учителя, снимет откровенный исторический фейк, очерняющий последнего русского императора, причисленного Русской православной церковью вместе со своей семьей к лику святых.
Т.е. еще раз: Стопроцентный исторический фейк (подробнее об этом далее), очерняющий Императора почитаемого православными как святого, в годовщину большевистского переворота.
Совпадение? Не думаю (с).

А ведь Учителю еще хватает наглости представлять свой фильм как обычное историческое кино и удивляться, что кто-то ещё возмущается.

Позабыл, видимо, Алексей Учитель, что....

...Исторические события в сценарии и трейлерах фильма «Матильда» искажены коренным образом, как фактическом, так и морально-нравственном плане, и практически ни в коей мере не соответствуют исторической действительности. Подробно об этом изложено в настоящей справке.

«Иными словами, «Матильда» – это не про «а чо тут такова, что молодой наследник спал с балериной»,
а про то, что Рашка – говно, народец – говно, Александр III – говно, его жена Мария – говно, Николай – говно, его жена Александра – говно, шапка Мономаха – говно, Успенский собор – говно, да и Кшесинская – тоже говно.

Но вы продолжайте смеяться над Поклонской и делать вид, что плюют не в вас (впрочем если вы нерусь, то и впрямь не в вас)» (с)

http://vesparevenge.ru/?p=6043
telesyk: (pic#9339618)
[personal profile] telesyk


Read more... )


Це копія повідомлення, розміщеного ось тут http://telesyk.dreamwidth.org/903512.html. Можете коментувати там, використовуючи OpenID.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Севастопольский музей «Михайловская батарея», групповое фото героев -ветеранов обороны Севастополя сделанное через 50 лет после той проигранной Россией войны - в 1904 году.Трое имеют русские фамилии, еще двое-трое — фамилии, возможно, не украинского происхождения. Подавляющее большинство — не менее 35-ти из 41-го (85-90%) — с украинскими фамилиями.


Матросы-ветераны, защитники Севастополя:
1. Реков А.В., 2. Суббота К.Т., 3. Реков М.А., 4. Сарана Т.К., 5. Бульба М., 6. Кривой И.К., 7. Гринько С.Е., 8. Дядик Г.И., 9. Щербаковский И.Т., 10. Руденко П.П., 11. Евтушенко С.Ф., 12. Стукаль М.И., 13. Барабаш А.М., 14. Занудько В.И., 15. Павлюк С.С., 16. Свистун Е.В., 17. Терновский П.М., 18. Фершаль Г.Д., 19. Бороденко Г.М., 20. Черный С.С., 21. Клещ Г.А., 22. Лоик Е.М., 23. Клещ М.А., 24. Константинов А.А., 25. Усатый Ф.И., 26. Дорошенко П.А., 27. Гринько И., 28. Дудниченко П.А., 29. Чуприно С.Е., 30. Смоленский М.Д., 31. Лоик М.М., 32. Калина И.А., 33. Хилобоченко Ф.С., 34. Настобурка Г.Т., 35. Горобец Т.Ф., 36. Череп К.И., 37. Резник Г.М., 38. Смоленский С.Д., 39. Стояненко С.Д., 40. Одношевный Н.И., 41. Топаль Г.Л


mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Над землей тянется то-ли дым, то-ли туман с четкими границами и одной полосой (за нефтебазой на горизонте зарево). На Молдаванке уже закрыл строящиеся высотки рядом с Михайловской площадью.
По сторонам чисто.
Запаха не слышно.
telesyk: (pic#9339618)
[personal profile] telesyk
В Москве будничное убийство на почве ревности: целый директор благотворительного фонда медико-социальных программ "Останови" 40-летний Артем Ессе средь бела дня при коллегах пристрелил в Москве свою сожительницу, приехав к ней на работу в обед. Говорят, расстрелял в спину после выяснения отношений. Мелкий штрих в этой абсолютно рядовой и казалось бы ничем не примечательной для Россиюшки истории таки привлёк моё внимание:
Через какое-то время после начала отношений Артем решил поехать добровольцем на Украину, где принимал участие в боевых действиях в Донбассе. Похоже, Елена это не одобряла, потому что по возвращении Артем услышал от девушки, что между ними все кончено. Кроме того, возлюбленная подтвердила своему бывшему мужчине то, о чем он давно и сам подозревал: она ему неверна.

Read more... )
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Пост эстонского бандеровца Цибуленко не новый, но не мешает напомнить.

Originally posted by [personal profile] prof_eug at Определение РФ как агрессора и оккупанта в официальных документах международных организаций
Буду периодически поднимать наверх, так как устал постоянно объяснять одно и то же.

Постоянно возникает этот вопрос, поэтому заброшу сюда наиболее четкие формулировки. В дальнейшем буду просто давать ссылку на этот пост:

I. United Nations General Assembly Resolution A/RES/68/262 “Territorial integrity of Ukraine” (27.03.14):
http://www.un.org/en/ga/search/view_doc.asp?symbol=A/RES/68/262

“1. Affirms its commitment to the sovereignty, political independence, unity and territorial integrity of Ukraine within its internationally recognized borders; …
5. Underscores that the referendum held in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol on 16 March 2014, having no validity, cannot form the basis for any alteration of the status of the Autonomous Republic of Crimea or of the city of Sevastopol;
6. Calls upon all States, international organizations and specialized agencies not to recognize any alteration of the status of the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol on the basis of the above-mentioned referendum and to refrain from any action or dealing that might be interpreted as recognizing any such altered status.”II. PACE Resolution 1990 “Reconsideration on substantive grounds of the previously ratified credentials of the Russian delegation” (10.04.2014):
http://assembly.coe.int/nw/xml/XRef/Xref-XML2HTML-EN.asp?fileid=20882&lang=en

“3. The Assembly considers that the actions of the Russian Federation leading up to the annexation of Crimea, and in particular the military occupation of the Ukrainian territory and the threat of the use of military force, the recognition of the results of the illegal so-called referendum and subsequent annexation of Crimea into the Russian Federation constitute, beyond any doubt, a grave violation of international law, including of the United Nations Charter and the Organization for Security and Co-operation in Europe (OSCE) Helsinki Final Act...”

III. OSCE Parliamentary Assembly Resolution on The Continuation of Clear, Gross and Uncorrected Violations of OSCE Commitments and International Norms by the Russian Federation (Helsinki, 08.07.15):
https://www.oscepa.org/meetings/annual-sessions/2015-annual-session-helsinki/2015-helsinki-final-declaration/2282-07

“21. Considers that the actions by the Russian Federation in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol, as well as in certain areas of the Donetsk and Luhansk regions of Ukraine, constitute acts of military aggression against Ukraine;
24. Calls on the Russian Federation to halt its destabilization campaign in Ukraine, including the escalation of the conflict in certain areas of the Donetsk and Luhansk regions, and otherwise to fully withdraw from Ukraine;
33. Urges the Russian Federation, as the Occupying Power in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol, to permit and facilitate the work in that region of international organizations and human rights non-governmental organizations, the OSCE High Commissioner on National Minorities, the OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights and the OSCE Representative on Freedom of the Media”
УПД. По поводу высказываемого скепсиса (вынесу из своих комментов) - я прекрасно знаю о проблемах реализации норм права международной безопасности - механизмы, действительно, в определенных ситуациях малоэффективны. Но, тем не менее, санкции (какие бы они не были) - это именно прямое последствие нарушения норм МП. Системное непризнание Крыма российским, в том числе - результат принятия Резолюции ГА ООН по этому вопросу. Сейчас к РФ готовятся или уже поданы многочисленные иски в разные международные суды и арбитражи. И выиграть там у РФ шансы минимальные. Причем, суды в своих решениях будут опираться именно на все эти, с первого взгляда "бесполезные", резолюции. Потом, даже если РФ будет игнорировать эти решения, пойдут аресты имущества РФ и т.д и т.п. Так что все не так однозначно.

УПД2. ПАСЕ приняла еще две предельно жесткие резолюции: http://prof-eug.livejournal.com/613706.html

УПД3. Новая резолюция ООН по Крыму (Крым прямо назван украинской территорией временно оккупированной РФ): http://prof-eug.livejournal.com/622279.html

УПД4. Отчёт Международного уголовного суда по войне РФ в Украине (имеет место международный вооруженный конфликт): http://prof-eug.livejournal.com/622668.html

УПД5. ЕС - "EU statement on “Russia’s Ongoing Aggression against
Ukraine and Illegal Occupation of Crimea"
: https://eeas.europa.eu/sites/eeas/files/pc_1118_eu_on_ukraine.pdf

УПД6. Европарламент о нарушениях прав украинских граждан и политических заключенных во временно оккупированном Крыму и в самой РФ: http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20170308IPR65685/human-rights-zimbabwe-ukrainian-political-prisoners-in-russia-and-philippines

УПД7. Новые резолюции ОБСЕ, касающиеся российской агрессии и оккупации украинских территорий: http://prof-eug.livejournal.com/691509.html

This entry was originally posted at http://prof-eug.dreamwidth.org/687850.html. Please comment there using OpenID.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Рука Кремля у вчорашній смертельний для трьох дівчаток пожежі в одеському дитячому таборі є. І вона настільки очевидна, що нікому непомітна.

Сьогодні у соц. мережах почали з"являтися іронічні пости щирих патріотів України з текстами на кшталт - ось, зараз знайдуться параноїки, котрі і у цій вчорашній одеській трагедії також звинуватять Росію.
Мжете вважати, що я знайшовся.
Бо я помітив це ще років з 10 тому.

Про що власне мова:

В Одесі, котра розташована в степовій Україні, ніколи за всю ії 602-х річну історію (ні за литвинського Качубіїва, ні за татарського Хаджибею, ні за росісько-радянської, а потім української Одеси), ніколи не будували з дерева, будівель з брусу , на кшталт російськіх ізб.
Бо дерево завжди тут було дефицитом.

За всю Україну я не скажу, бо не провадив сппеціальних дослідів, а по Одесі і області, я бачу, що за 10 останніх років, у нас розпочалася певна будівельна пошесть з поганим ідеологічним присмаком.
Першими почали ії попи лубянського патріархату, натикавши по Одесі ось таких церков і часовєнок , з абсолютно нехарактерними для церковної архітектури України суто російськими цибулинками нагорі і побудованих з цільного брусу, ось такої красотьі нєопісуємой:


Одеса, залізнична лікарня, вул Павла Шклярука, 4а


У 2014 році я написав пост, де про це є докладніше:

Про ландшафтний дізайн: Куме не садіть берізку, москаль прийде і скаже - Рооооодіна!

Потім за попами підтягнулися і інші одеські любітєлі Русскава Міра воплощённого в дєрєвє (наскільки пам"ятаю, не так давно на Поскоті згоріло щось розважальне, збудоване з так само з цільного зрубу).

А ось вам цитата з минулорічного виступу мера Одеси Труханова на урочистому відкрітті табору "Вікторія":

«Скажите пожалуйста, а понравились вам новые наши корпуса, срубы? Правда красиво?
Так вот, ребята, я вам хочу сказать, что это все мы это делаем для того, чтобы вы понимали, что мы не на словах, а на деле заботимся о вас, думаем о вас. Мы хотим, чтобы вы росли в прекрасных, достойных условиях»
,
— добавил Труханов, выступая перед детьми на открытии лагеря «Виктория».


Ви знаєте в Одесі українця, котрий міг би сказати про цю дерев"яну ізбяну архитектуру, що "це наше"?
Я такого не знаю.
І не кажіть мені що я пересмикую.
Бо це так само вірно, як те, що ніхто з українців не може назвати побудований ним під Одесою (київьска траса на виїздї з Одеси, розважальний комплекс з готелем, боулінгом, рестораном, дитячим клубом ) - "САХАЛІН затєрянньій рай"


В результаті , повністю дерев"яна двоповерхова будівля, де не тільки стіни, а і стелі і підлоги були дерев"яні згоріла вщент за личені хвилини.
В огні загинуло троє малих дівчат.
Від двоповерховї будівлі залишилися тільки залізні сходи, яки до позавчора вели на другий поверх:


Позаду стоїть вцілілий завдяки пожежникам, близнюк згорівшого корпусу

Був би цей будинок не з дерева, так блискавично він би не згорів. І напевно що був би час вивести всіх дітей з вогню.

Тим більше, що (як пишуть фахівці) за будівельними нормами України, будувати з дерева дитячи заклади взагалі заборонено.
Але що не зробиш, аби воно виглядало красіво, па-русскі, як "наше".

P.S.
Сьогодні по будинку ходили сусідки і збирали гроші на похорон.
Так я дізнався, що одна з трьох загинувших дівчаток, була з нашого будинку...
Щоб ви повиздихали, любітєлі Руцкагаміра.

Profile

poklonnik: (Default)
poklonnik

March 2017

S M T W T F S
    1234
5678910 11
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 02:16 am
Powered by Dreamwidth Studios